Komin / chusta na szyję Dywizjon 303

23,50 zł

Materiał: poliester (gramatura 130)
Zdobienie: nadruk sublimacyjny
Rozmiar: 24x48 cm. (po rozłożeniu na płasko)
Zastosowanie: wiosna, lato, jesień (zakres temperatur 5-25° Celsjusza)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

303. Dywizjon Myśliwski Warszawski im. Tadeusza Kościuszki to legendarna jednostka polskiego lotnictwa, prawdziwa duma i chluba, która zasłynęła przede wszystkim w Bitwie o Anglię, ale także m.in. biorąc udział w Rajdzie na Dieppe i inwazja na Niemcy. W wspominanej kampanii powietrznej nad Anglią stoczonej między aliantami a Luftwaffe, Dywizjon 303. był jednym z najskuteczniejszych dywizjonów myśliwskich, biorąc udział w kluczowych potyczkach z Niemcami. Głównym elementem prezentowanego wzoru jest tarcza Dywizjonu 303, na tle ciemnoniebieskich chmur i dodających dodatkowego klimatu błyskawic. Druga strona to już wyłącznie odcienie niebieskiego koloru z wtapiającą się w chmury tarczą Dywizjonu.

Kominy wykonane są z cienkiego, bezszwowego materiału (kominy nie mają szwów bocznych, nie są także obszyte z góry i dołu) poliestrowego. Materiał jest przyjemny w dotyku, zapewniając komfort użytkowania, a także świetną oddychalność. Preferowany zakres użytkowy jeśli chodzi o temperaturę to od 0 do 20 stopni Celsjusza (po wciągnięciu do środka może on być również dwuwarstwowy). Idealnie sprawdza się do użytku codziennego, a także sportowego, np.: do jazdy na rowerze, nordic walkingu, biegania itd.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.y patriotyczne dla Pań - Kobiece bluzy z orłem - kobiece bluzy patriotyczne