Patria Nostra - Nasza Ojczyzna

Pomysł na sklep o tematyce patriotycznej, tożsamościowej, historycznej nie jest przypadkowym wyborem. Swoje źródła ma w głębokim poczuciu w naszych sercach narodowej dumy, pasji do poznawania zapomnianej historii Polski, a co za tym idzie, także chęci ich popularyzowania. Dążąc do wyjścia na szersze horyzonty postanowiliśmy stworzyć w 2016 roku własną markę odzieżową! Powstanie Warszawskie, Żołnierze Wyklęci, Husaria, Narodowe Siły Zbrojne, Armia Krajowa, to jedne z najpopularniejszych tematyk wzorów jakie u nas znajdziecie. Nie oznacza to jednak, że nie będzie odkrywać także innych kart polskiej historii.

Mimo sporej ilości już istniejących, podobnych podmiotów nie jesteśmy skrępowani brakiem pomysłów czy nowych inspiracji. Wręcz przeciwnie! Stanowimy nową jakość. Składa się na to szereg czynników. Od czysto technicznych, polegających na opracowaniu od podstaw własnych krojów odzieży, po dobór najwyższej jakości materiałów i surowców. Nie inaczej jest w przypadku wzornictwa. Odważnie łamiemy wiele oklepanych trendów stawiając na nieszablonowe połączenia metod nadruków. Finalny efekt w pełni jednak wynagradza wszelkie ryzyko.

Do kogo kierujemy nasze produkty? Z pewnością do szerokiego grona ludzi o podobnym światopoglądzie do naszego. Przekaz naszych wzorów jest bardzo ścisły, stąd trafiać one będą do osób interesujących się historią, przywiązanych do własnego kraju. Lecz z drugiej strony noszenie odzieży niejednokrotnie przyciąga wzrok ludzi, którym pewne wartości na co dzień z wielu powodów są obce, stanowiąc być może zalążek ich zainteresowania daną tematyką.

Jak zauważyliście nasze projekty są w bardzo zróżnicowanym stylu. Jesteśmy świadomi bardzo zróżnicowanych gustów klientów, dlatego stawiamy sobie za jeden z priorytetów możliwie największe urozmaicanie, oferując zarówno bardzo rozbudowane graficznie wzory, jak i nie zapominając o tych, którzy cenią sobie dyskrecję i prostotę. Stawiać będziemy na ciągły rozwój, najgorszym co mogłoby nas spotkać to stagnacja. Liczymy także na Wasze sugestie!

Wszystkie nasze produkty wykonywane są w całości w Polsce. Ogromną satysfakcję sprawia nam współpraca z rodzimymi zakładami, przykładając swoją cegiełkę do ich rozwoju. Produkty jakie oferujemy to w pełni polska produkcja - gwarancja najwyższej jakości! Nasza marka nie powstała i nie będzie finansowana z jakichkolwiek unijnych środków. Nieprzypadkowo za dewizę obraliśmy hasło - noszę dumę. Mamy nadzieję, że w Waszej opinii nie będzie ono na wyrost.

Odzież i gadżety patriotyczne najwyższej jakości!