Wykonując produkty z wzorami patriotycznymi i tożsamościowymi, nietaktem byłby brak z naszej strony dążenia do osiągnięcia jak najwyższej jakości. Wielotygodniowe testy, wdrażanie innowacyjnych pomysłów, liczne poprawki, często nawet dotyczące milimetrowych zmian pozwoliły nam wypracować nowe rozwiązania i efekty końcowe naszej odzieży. Specjalnie przygotowane kroje, najwyższej jakości dzianiny, precyzja w każdym detalu nadruków, napawają nas dumą patrząc na efekty końcowe.

Niejedna osoba zapewne uznałaby za niemożliwe uzyskanie tego wszystkiego tylko i wyłącznie w polskich zakładach produkcyjnych i dziewiarskich. A jednak! Jest to świetny przykład, że da się, potrzeba jedynie chęci. Tak, nasza odzież i gadżety od samego początku do efektu finalnego są produkowane w Polsce z rodzimych materiałów i surowców. Jesteśmy dumni i zaszczyceni z możliwości współpracy z w pełni profesjonalnymi zakładami na terenie naszego kraju. Nasze naczelne hasło „Noszę dumę” z pewnością straciło by swój wydźwięk bez tego czynnika. Każdy nasz produkt wyprodukowany został w Polsce.

Patria Nostra – polska produkcja.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Oprócz podstawowych zasad użytkowania i konserwacji odzieży, jakie znajdziecie na metce mamy dla Was kilka rad, jak wydłużyć żywotność naszych produktów. Sugerujemy prać jedynie ręcznie w ograniczonej temperaturze, nie mieszając z innymi kolorami. Zaleca się stosowanie jedynie delikatnych detergentów. Ponadto pamiętajcie o przełożeniu odzieży na lewą stronę, co jest potrzebne również przy późniejszym prasowaniu. Zanim jednak o tym zalecamy naturalne metody suszenia na powietrzu. Temperatura prasowania również nie powinna przekraczać określonego maksimum. Najważniejszym jest jednak całkowite unikanie kontaktu żelazka z nadrukami.