Wykonując produkty z wzorami patriotycznymi i tożsamościowymi, nietaktem byłby brak z naszej strony dążenia do osiągnięcia jak najwyższej jakości. Wielomiesięczne testy, wdrażanie innowacyjnych pomysłów, liczne poprawki, często nawet dotyczące milimetrowych zmian pozwoliły nam wypracować nowe rozwiązania i efekty końcowe naszej odzieży. Specjalnie przygotowane kroje, najwyższej jakości dzianiny, precyzja w każdym detalu nadruków, napawają nas dumą patrząc na efekty końcowe.

Niejedna osoba zapewne uznałaby za niemożliwe uzyskanie tego wszystkiego tylko i wyłącznie w polskich zakładach produkcyjnych i dziewiarskich. A jednak! Jest to świetny przykład, że da się, i potrzeba jedynie chęci. Tak, nasza odzież od samego początku do efektu finalnego jest produkowana w Polsce z rodzimej produkcji materiałów i surowców. Jesteśmy dumni i zaszczyceni z możliwości współpracy z w pełni profesjonalnymi zakładami na terenie naszego kraju. Nasze naczelne hasło „Noszę dumę” z pewnością straciło by swój wydźwięk bez tego czynnika. Każdy nasz produkt wyprodukowany został w Polsce.

Patria Nostra – polska produkcja.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Oprócz podstawowych zasad użytkowania i konserwacji odzieży, jakie znajdziecie na metce mamy dla Was kilka rad, jak wydłużyć żywotność naszych produktów.

Odzież prać należy jedynie w ograniczonej do 30-40 ℃ temperaturze, nie mieszając z innymi kolorami, unikając ryzyka barwienia. Preferowane pranie ręczne.

Zaleca się stosowanie jedynie delikatnych detergentów. Ponadto pamiętajcie o przełożeniu odzieży na lewą stronę, co jest potrzebne również przy późniejszym prasowaniu. Zanim jednak o tym, zalecamy naturalne metody suszenia na świeżym powietrzu. Temperatura prasowania również nie powinna przekraczać określonego maksimum, a najistotniejszym jest jednak całkowite unikanie kontaktu żelazka z nadrukami.

Dbamy o szczegóły 2019.jpg