KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY PRODUKTU

  1. Koszty dostawy Produktu są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.
  2. Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:

2.1.   Czas kompletowania Produktu wynosi 1-2 dni robocze.

2.2.   Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 4 dni roboczych (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

  1. Zakupione w Sklepie Produkty są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej Poczty Polskiej (Pocztex).

WYSYŁKA ZAGRANICZNA

Zamówienia z wysyłką po za granice Polski składać można:

- do Niemiec, Czech i na Słowację w sklepie internetowym;

- do pozostałych krajów drogą mailową:  kontakt@patria-nostra.pl

Przykładając wszelkich starań do jakości i szybkiego czasu dostawy, wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring na stronie Poczty Polskiej i Pocztex. Zamówione przedmioty pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.

W zależności od rozmiarów i wagi oraz wybranego przez Klienta sposobu realizacji wysyłki Zamówienia, Klient ma do wyboru następujące usługi, stanowiące możliwe sposoby wykonania wysyłki: list polecony priorytetowy; paczka Pocztex Kurier 48 (wraz z możliwością płatności przy odbiorze); paczka Pocztex Kurier Expres 24 (wraz z możliwością płatności przy odbiorze). W okresie świąteczno-noworocznym czas dostawy może ulec wydłużeniu.

Koszt przesyłki zamówienia z przedpłatą na konto bankowe wynosi 7,50; 11,00; 11,50; lub 14,00 zł, w zależności od gabarytu, wagi przesyłki i wybranego sposobu jej wykonania.

Koszt przesyłki zamówienia za pobraniem wynosi 15,00 lub 17,50 zł., w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.