KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY PRODUKTU

  1. Koszty dostawy Produktu są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.
  2. Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:

2.1.   Czas kompletowania Produktu wynosi 1-2 dni robocze.

2.2.   Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 2 dni roboczych licząc od dnia nadania (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt) w przypadku wysyłek krajowych, oraz od 2 do 6 dni roboczych w przypadku wysyłek zagranicznych.

  1. Zakupione w Sklepie Produkty są wysyłane na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub firmy kurierskiej InPost (wyłącznie Paczkomaty), zależnie od dobrowolnego wyboru Klienta przed finalnym zatwierdzeniem złożenia Zamówienia.
  2. Sklep udostępnia także możliwość wysyłki zagranicznej (wyłącznie po przedpłacie), realizowanej za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD (usługa Classic Export) do następujących państw: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Słowacja, Węgry; zastrzegając sobie przy tym prawo do odmowy realizacji Zamówienia w przypadku określonej lokalizacji Klienta, która wiązać się może z dodatkowymi opłatami Strefowymi.
  3. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do postępowania mającego na celu zwrot kosztów nadania i zwrotu Zamówienia, w przypadku nieodebrania przez Konsumenta przesyłki z zamawianymi Produktami.

Przykładając wszelkich starań do jakości i szybkiego czasu dostawy, wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring na stronie naszych przewoźników: DPD i InPost. Zamówione produkty pakowane są w specjalne foliopaki lub koperty powietrzne, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.

Klient ma do wyboru różne metody realizacji przesyłki, zależne także od metody płatności. O ich precyzyjnej cenie informowany jest w trakcie składania Zamówienia, mając w pełni zapewnioną dobrowolność wyboru i pełen wgląd w ostateczny koszt Zamówienia przed jego zatwierdzeniem.

Sklep Patria Nostra realizuje przesyłki zarówno na terytorium Polski, jak i za granicę kraju, do następujących państw: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Słowacja, Węgry.

Informujemy, że z racji istnienia sezonowych okresów (np. świąteczno-noworoczny), w których obciążenie przewoźników jest zdecydowanie większe, czas dostawy może ulec wydłużeniu.

BIEŻĄCY CENNIK DOSTAWY:

Tabela Cennik Dostawa_1.jpg