Komin / chusta na szyję - Pamiętam skąd jestem

23,50 zł

Materiał: poliester (gramatura 130)
Zdobienie: nadruk sublimacyjny
Rozmiar: 24x48 cm. (po rozłożeniu na płasko)
Zastosowanie: wiosna, lato, jesień (zakres temperatur 5-25° Celsjusza)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Czerwony kolor tła w połączeniu z białym, dominującym napisem: Polska, wykonanym stylową, ale zarazem czytelną czcionką, to idealna propozycja dla każdej patriotki. Niżej znajduje się wymowne hasło "pamiętam skąd jestem", przypominające, że duma i poczucie narodowe jest niezależne od miejsca zamieszkania. Subtelnie zaznaczamy także bliski naszym sercom symbol orła w koronie, okraszonego kaligraficznym napisem z naszym firmowym hasłem: "Noszę Dumę".

Tło wzoru stanowi mix elementów, głównie symbolizujących nieodłączną dla polskiej tożsamości ludowość. Wykonane bordową farbą układają się w kształt serca, gustownie wtapiając się w kolor materiału, a także dodatkowo akcentując miłość do Ojczyzny.

Kominy wykonane są z cienkiego, bezszwowego materiału (kominy nie mają szwów bocznych, nie są także obszyte z góry i dołu) poliestrowego. Materiał jest przyjemny w dotyku, zapewniając komfort użytkowania, a także świetną oddychalność. Preferowany zakres użytkowy jeśli chodzi o temperaturę to od 0 do 20 stopni Celsjusza (po wciągnięciu do środka może on być również dwuwarstwowy). Idealnie sprawdza się do użytku codziennego, a także sportowego, np.: do jazdy na rowerze, nordic walkingu, biegania itd.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.y patriotyczne dla Pań - Kobiece bluzy z orłem - kobiece bluzy patriotyczne