Komin ocieplany - Herb Piastów

50,00 zł

Materiał: poliester (od zewnątrz) + mikropolar (od wewnątrz)
Zdobienie: nadruk sublimacyjny
Rozmiar: 26x26 cm. (po rozłożeniu na płasko)
Zastosowanie: wiosna, jesień, zima
Regulacja wszytym troczkiem ze stoperem.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Klasyczny wzór z herb Polski z czasów Piastów, pierwszej polskiej dynastii panującej, od Mieszka I przez ponad 400 lat do Kazimierza III Wielkiego. Zz herbu wyłaniają się poszarpane barwy naszego kraju. Wzór symbolizuje wielowiekową tradycję państwową Polski, budowaną przez ponad 10 stuleci, w najróżniejszych okolicznościach, we wzlotach i upadkach. Idealna pozycja dla każdego patrioty ceniącego sobie subtelny przekaz.

Całość komina utrzymana jest w jednolitej, czarnej tonacji, oprócz motywu przewodniego okraszona wyłącznie małym logo marki Patria Nostra w dolnej części, z tyłu komina. Zewnętrza warstwa komina to delikatny i przyjemny w kontakcie ze skórą poliester, natomiast warstwę wewnętrzną stanowi czarny mikropolar. Istnieje możliwość szybkiej i wygodnej regulacji komina, w jego górnej części.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.