Koszulka damska Polska - Kadra |1

98,00 zł

Kolor: biały i czerwony
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Zdobienie: przód - sitodruk (+farba srebrna brokatowa)
Dodatki: 2 firmowe żakardy
Polska produkcja!
*Uwaga! Krój raglan różni się od kroju standardowego - sprawdź dokładnie tabelę rozmiarową przez zakupem.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Połączenie barw bliskich każdej Polce i Polakowi, biel i czerwień, kolory które przyspieszają rytm bicia serca kiedy spoglądamy na dumnie powiewającą flagę narodową, czy polskich sportowców reprezentujących naszą Ojczyznę w trakcie zawodów na arenach międzynarodowych. To właśnie z myślą przede wszystkim o wiernych, słynących na całym świecie ze swego żywiołowego dopingu, fanach naszych reprezentantów prezentujemy wzór stylizowany na koszulki meczowe, w których występują nasi piłkarze, ale też Polki oraz Polacy walczący z orzełkiem na piersi o najwyższe cele na stadionach lekkoatletycznych, skoczniach narciarskich, halach koszykarskich, i w dziesiątkach innych dyscyplin sportowych.

Koszulka wykonana jest w kroju raglan, z kontrastującym, czerwonym materiałem użytym do rękawków i kołnierzyka, który dodatkowo akcentuje symbolicznie wykonane na piersiach: białego orzełka w koronie na czerwonej tarczy, a także nazwę naszego państwa, pisaną niewielkimi literkami, charakterystycznie dobranym rodzajem czcionki. Całość nastawiona jest oczywiście w pierwszej kolejności na nasze barwy narodowe.

Prezentowany wzór to idealna propozycja dla każdego kto kocha Polskę i chce zaakcentować swoje przywiązanie do swojego kraju. Duma, jaką wyrażają narodowe barwy i symbole, a zarazem prostota i bezpośredni przekaz, nadają im niepowtarzalnego charakteru.

Koszulkę uzupełniają subtelnie nasze firmowe żakardy, wewnątrz karku i na prawym ramieniu. T-shirt ma wszyty biały potnik. Koszulka posiada unikalny, wykonany od podstaw krój, uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Prać w temperaturze nie większej niż 30-40℃ i bez odzieży charakteryzującej się ryzykiem barwienia.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dbamy skórka nowa.jpg

Tabela rozmiarów

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.