Komin polarowy - Szachownica Lotnicza - oliwkowy

40,00 zł

Materiał: polar-poliester (gramatura 230); kolor: oliwkowy
Zdobienie: haft komputerowy
Rozmiar: 28x25 cm. (po rozłożeniu na płasko)
Zastosowanie: wiosna, jesień, zima
Regulacja wszytym troczkiem ze stoperem.
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Komin polarowy to doskonały wybór na nieodłączny element ubioru na chłodne jesienne i zimowe dni. Sprawdzi się zarówno przy użytku codziennym, sportowym, jak i na długie wędrówki górskie czy krajoznawcze. Prezentowany model z subtelnym akcentem patriotycznym posiada starannie wyhaftowaną szachownicę lotniczą (historyczną, używaną w latach: 1921-1993), wykorzystywane jako znak przez polskie Siły Powietrzne. Siły Powietrzne RP to wspaniała historia, sięgająca czasów I wojny światowej i lotnictwa Błękitnej Armii. Aktualnie składają się nań: Wojska Lotnicze, Wojska Obrony Przeciwlotniczej i Wojska Radiotechniczne. Nawiązanie do układu barw z ubiegłego wieku to celowy zabieg, mający podkreślić ogromne zasługi dla Polski i Europy naszych lotników, na czele z Dywizjonami 303 i 301.

Oliwkowy kolor materiału dedykujemy przede wszystkim miłośnikom wojskowej odzieży moro. Ocieplacz na szyję posiada także przyszyty żakard marki Patria Nostra. Istnieje możliwość szybkiej i wygodnej regulacji.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.y patriotyczne dla Pań - Kobiece bluzy z orłem - kobiece bluzy patriotyczne