Komin polarowy - Szachownica Lotnicza - czarny

49,00 zł

Materiał: polar - poliester (gramatura 230); kolor: czarny
Zdobienie: haft komputerowy
Rozmiar: 28x25 cm. (po rozłożeniu na płasko)
Zastosowanie: wiosna, jesień, zima
Regulacja wszytym troczkiem ze stoperem.
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Komin polarowy to doskonały wybór na chłodne jesienne i zimowe dni. Sprawdzi się zarówno przy użytku codziennym, sportowym, jak i na długie wędrówki górskie czy krajoznawcze. Prezentowany model z subtelnym akcentem patriotycznym posiada starannie wyhaftowaną szachownicę lotniczą (historyczną, używaną w latach: 1921-1993), wykorzystywane jako znak przez polskie Siły Powietrzne. Siły Powietrzne RP to wspaniała historia, sięgająca czasów I wojny światowej i lotnictwa Błękitnej Armii. Aktualnie składają się nań: Wojska Lotnicze, Wojska Obrony Przeciwlotniczej i Wojska Radiotechniczne. Nawiązanie do układu barw z ubiegłego wieku to celowy zabieg, mający podkreślić ogromne zasługi dla Polski i Europy naszych lotników, na czele z Dywizjonami 303 i 301.

Klasyczny, czarny kolor materiału to najpowszechniejszy wybór, który elegancko komponuje się z biało-czerwonymi barwami szachownicy lotniczej. Ocieplacz na szyję posiada także przyszyty żakard marki Patria Nostra. Istnieje możliwość szybkiej i wygodnej regulacji.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.y patriotyczne dla Pań - Kobiece bluzy z orłem - kobiece bluzy patriotyczne