Szalik Witold Pilecki

34,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: biały
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Ochotnik do Auschwitz. Najdzielniejszy z dzielnych. Historia Witolda Pileckiego być może potoczyłaby się zgoła odmiennie gdyby nie patriotyczne tradycje rodzinne, polegające na miłości do własnego kraju już od dziecka. Z całą pewnością był to najlepsza szkoła charakteru.
Charakter ten być może nie miał sobie równych w historii Europy ubiegłego wieku. Znoszenie najbrutalniejszych działań, poddanie się łapance do hitlerowskiego piekła w Auschwitz. Wszystko to bez kompromisów, bez zdrady ideału, bez nienawiści, a z miłości. Oddajemy hołd wielkiemu Polakowi, okraszając szal słowami samego Witolda Pileckiego. Chwała Ci rotmistrzu!
Szal wykonany jest z trwałego materiału, na nowoczesnych maszynach pozwalających odwzorować nawet najbardziej skomplikowane elementy w jakości HD. Szal jest jednostronny, wykończony białymi frędzlami.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabelka Wysyłka.jpg

Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.