Szalik Witold Pilecki

49,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: biały
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Ochotnik do Auschwitz. Najdzielniejszy z dzielnych. Historia Witolda Pileckiego być może potoczyłaby się zgoła odmiennie gdyby nie patriotyczne tradycje rodzinne, polegające na miłości do własnego kraju już od dziecka. Z całą pewnością był to najlepsza szkoła charakteru.
Charakter ten być może nie miał sobie równych w historii Europy ubiegłego wieku. Znoszenie najbrutalniejszych działań, poddanie się łapance do hitlerowskiego piekła w Auschwitz. Wszystko to bez kompromisów, bez zdrady ideału, bez nienawiści, a z miłości. Oddajemy hołd wielkiemu Polakowi, okraszając szal słowami samego Witolda Pileckiego. Chwała Ci rotmistrzu!
Szal wykonany jest z trwałego materiału, na nowoczesnych maszynach pozwalających odwzorować nawet najbardziej skomplikowane elementy w jakości HD. Szal jest jednostronny, wykończony białymi frędzlami.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.

szalik patriotyczny - szalik kibica na mecz - reprezentacja polski - orły do boju - euro 2020 - na kadrę - kibic kibicka - Witold Pilecki - Armia Krajowa - Polska Patriota Patrioci - dla dziecka szal - szalik dziany tkany - dwustronny jednostronny - szalik biało-czerwoni - polska gola - marsz niepodległości - marsz niepodleglosci - 11 listopada 1918 Dmowski Piłsudski narodowcy Bóg Honor Ojczyzna - Wielka Polska