Szalik Polska - Grać na całego...

34,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: biały
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Duma i siła, jaką prezentuje sobą pokaźny orzeł w koronie, ma odzwierciedlać hart ducha polskich sportowców, ale także każdego Polaka. Uzupełnienie popularnym hasłem: "grać na całego i walczyć do upadłego" dobitnie pokazuje, że polski kibic wymaga ambicji i zaangażowania od reprezentantów naszego kraju na arenach międzynarodowych. Po bokach skrzydeł orła prezentuje się czytelny i duży napis: Polska, na tle biało-czerwonych barw. Prezentowany wzór to idealna propozycja dla każdego fana i fanki polskiego sportu.

Szal wykonany jest z trwałego materiału, na nowoczesnych maszynach pozwalających odwzorować nawet najbardziej skomplikowane elementy w jakości HD. Szal jest jednostronny, wykończony białymi frędzlami.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabelka Wysyłka.jpg

Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.