Szalik Niepodległość nie na sprzedaż | HDC elastic

50,00 zł

Rodzaj: dziany HDC Elastic - dwustronny
Materiał: 100% poliakryl
Długość: ok. 140 cm.
Kolor frędzli: czerwony
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Wymowne hasło, jakże adekwatne we współczesnych czasach, jak i odwołujące się do tragicznych wydarzeń z przeszłości, jak Targowica... NIEPODLEGŁOŚĆ nie na sprzedaż! Motyw przewodni szalika, wraz godłem Polski na krańcach, z biało-czerwonym tłem wyrażają dumę i przywiązanie do własnej Ojczyzny. Wskazują także na obowiązki obywateli wobec własnego kraju, aby uczynić go silnym, suwerennym i poważanym na arenie międzynarodowej. Doskonale rozumieli to nasi przodkowie, którym zasługujemy odzyskanie wolności w 1918 r., nie tylko po krwawej I wojnie światowej, ale także po walce politycznej o niezależny byt Polski po 123 latach rozbiorów, jakiego dokonywali działacze skupieni wokół Komitetu Narodowego Polski, na czele z Romanem Dmowskim. Cel musiał być jeden i klarowny - Wielka Polska. Uzupełnieniem wzoru są słowa właśnie najwybitniejszego polskiego polityka ubiegłego wieku, sygnatariusz Traktatu Pokojowego w Wersalu, o następującej treści: Sile wrogów trzeba przeciwstawić własną siłę.

Szalik jest dwustronny, a wykonany został metodą HDC elastic, którą cechuje duża trwałość, jeszcze wyraźniejsze odwzorowanie szczegółów, a także jednolita, gładka tonacja kolorów.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.

szalik patriotyczny - szalik kibica na mecz - reprezentacja polski - orły do boju - euro 2020 - na kadrę - kibic kibicka - Witold Pilecki - Armia Krajowa - Polska Patriota Patrioci - dla dziecka szal - szalik dziany tkany - dwustronny jednostronny - szalik biało-czerwoni - polska gola - marsz niepodległości - marsz niepodleglosci - 11 listopada 1918 Dmowski Piłsudski narodowcy Bóg Honor Ojczyzna - Wielka Polska