Szalik kibica - Polska, pasiak | dwustronny dziany HDC elastic

51,00 zł

Rodzaj: dziany HDC Elastic - dwustronny
Materiał: 97% poliakryl, 3% elastan
Długość: ok. 140 cm.
Kolor frędzli: biały/czerwony
Polska produkcja!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Szalik do dla każdego kibica sportowe obowiązkowy atrybut meczowy! Wielu z Was ceni sobie w przypadku szalików reprezentacyjnych przede wszystkim prostotę i klarowny przekaz. Stąd też za kluczowy aspekt prezentowanego wzoru wybraliśmy przede wszystkim zachowanie niemal wyłącznie biało-czerwonych barw. Ciekawy ich mix, układający się w pionowe pasy, na których naprzemiennie znajdują się litery w barwach narodowych dają świetny efekt, w połączeniu z zamykającymi krańce szalika herbami naszej Ojczyzny. To idealna propozycja dla każdego fana polskich sportowców, który wyrazić chce swoją dumę z kibicowania Polsce, i przywiązanie do biało-czerwonych barw. 

Prezentowany dziany szalik jest dwustronny, a wykonany został metodą HDC elastic, która jest najlepszą technologicznie metodą szycia szalików tego typu. Oprócz charakterystycznej dla użytej dzianiny (poliakryl z domieszką elastanu) niezwykłej delikatności w dotyku, sama technika wykonania zapewnia bardzo szczegółowe wyszycie projektu graficznego, nieprzebijanie kolorów dzianiny, a także pełne jej nasycenie, dające efekt żywych i intensywnych kolorów.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.