Szalik jednostronny - Polska, z orłem

49,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: białe
Polska produkcja!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Szalik dedykowany najlepszym na świecie kibicom sportowym - polskim kibicom! Fani siatkarskiej, piłkarskiej, koszykarskiej reprezentacji Polski, jaki i dziesiątek innych dyscyplin, także tych indywidualnych będą zadowoleni z prezentowanego wzoru. Cechuje go brak nadmiaru elementów i jasny przekaz, okraszony walecznym orłem na środku. Na krańcach szalika znajdują się herby Polski z naszym autorskim orłem w złotej koronie, a tło całości szalika stanowią oczywiście biało-czerwone pasy. Użyta czcionka łączy ze sobą prostotę i czytelność w nowoczesnym wydaniu, a sam napis dodatkowo wyróżnia się na tle dzięki czarnemu cieniowi.

Szal wykonany jest z trwałej dzianiny akrylowej, na nowoczesnych maszynach pozwalających odwzorować nawet najbardziej skomplikowane elementy w jakości HD. Szal zgodnie z techniką produkcji jest jednostronny, wykończony pasującymi do całości białymi frędzlami.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.