Szalik dziany Polska - zawsze wierni i oddani

49,00 zł

Rodzaj: dziany - dwustronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 140 cm.
Kolor frędzli: czerwony
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Dwustronny szalik, wykonany klasyczną i legendarną metodą dzianą, to propozycja głównie z myślą o najwierniejszych kibicach polskich sportowców, na czele z reprezentacją piłkarską, siatkarską czy piłkarzy ręcznych! Jasny przekaz płynący z biało-czerwonych barw, uzupełniony herbami Polski na krańcach szalika, to dobry wybór zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie bezpośredniość motywu. Główna treść szalika to oczywiście wyraźny i duży napis Polska, uzupełniony o hasło: zawsze wierni i oddani biało-czerwonym. Obie strony szalika różnią się graficznym odwróceniem kolorów białego i czerwonego. Całość uzupełniają czerwone frędzle.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Przelewy24 (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.