Polo damskie - "Paczka dla Bohatera"

89,00 zł

Kolor: czarny
Dzianina: lacosta - 100% bawełna 220 g/m2
Zdobienie: przód - skórka Stowarzyszenia "Paczka dla Bohatera"; tył - skórka z logo marki
Dodatki: 2 firmowe żakardy.
Polska produkcja!
Kupując wspomagasz Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Projekt powstały we współpracy ze Stowarzyszeniem "Paczka dla Bohatera", z myślą o tych, którzy cenią sobie szyk i subtelny charakter odzieży patriotycznej. Poprzez zakup koszulek wspierana finansowo jest aktywność Stowarzyszenia, stąd też na piersi znajduje się szykowna skórka z logo "Paczki...". Jego przewodnim motywem jest podobizna kpt. Zbigniewa Piaseckiego ps. "Czekolada", harcerza Szarych Szeregów, Powstańca Warszawskiego m.in. w VII zgrupowaniu (batalionie) "Ruczaj". Skórkę uzupełnia wymowne hasło: "Wspieram - Pamiętam".

Polówka posiada firmowe dodatki w postaci 2 żakardów oraz skórki z logo marki Patria Nostra umieszczonej na karku. Obszycie zapięcia na 3 guziki oraz potnik wykonane zostały z modnego i eleganckiego materiału koszulowego. Biało-czerwona kratka to idealny wybór, świetnie komponujący się z materiałem koszulki i dodatkami. Uzupełniającym akcentem również nawiązującym do barw narodowych, jest subtelny biało-czerwony pasek na kołnierzyku.

Koszulka posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Pomagamy

10 zł. z każdej sprzedanej koszulki zostanie przekazane na STOWARZYSZENIE PACZKA DLA BOHATERA (czytaj więcej) - akcję charytatywną skierowaną do wszystkich bohaterów walczących o wolną Polskę - żołnierzy Września 39, wszystkich frontów walczących na Zachodzie jak i na Wschodzie, organizacji bojowych m,in.: AK, NSZ, WIN , podziemia niepodległościowego po zakończeniu wojny oraz osób represjonowanych przez ustrój komunistyczny...

Tabela rozmiarów

Polo Damskie.png

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabelka Wysyłka.jpg

Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.

Ostatnio przeglądane