Koszulka Wyklęci

97,00 zł

Kolor: czarny
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz naszywka z logo marki Patria Nostra
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Jak pisał klasyk: "...ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy...". Postać wilka, nieodłącznie związanego z mrokiem, lasek, walką to już nieodłączny symbol, który kojarzyć nam się będzie z Żołnierzami Wyklętymi. Mimo upływających lat i postępującej instalacji komunizmu w Polsce, wciąż walczyli. Nieustępliwi, z jasno wytyczonym celem, jakim miała być pełna niepodległość wolnej, katolickiej Polski. To właśnie w szeregach wywodzących się z AK czy NSZ formacji, takich jak: WiN, NZW, KWP,, ale także w mniej zorganizowanych, lokalnych strukturach niezłomną postawą wykazywały się dziesiątki tysięcy Polaków. Wielu z nich przepłaciła to życiem, inni zdrowiem... Cześć i chwała bohaterom!

Dla jak najbardziej szczegółowego odwzorowania wilka, stanowiącego główny element modelu, użyliśmy kilku odcieni czerwonych farb. Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, koszulkę urozmaicają czerwona tasiemka wzmacniająca górną część koszulki, obszyta czerwoną nicią, metodą podwójnego ściegu łańcuszkowego.

Koszulka posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój, komfortowo układając się na ciele. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dbamy o szczegóły 2019.jpg

Tabela rozmiarów

Koszulka Męska 2 kopia.jpg

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.

Ostatnio przeglądane