Koszulka dziecięca Polska - pamiętam skąd jestem - Czerwona

75,00 zł

Kolor: czerwony
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk
Dodatki: 1 firmowy żakard na rękawku
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Intensywny czerwony kolor materiału w połączeniu z białym, dominującym napisem: Polska, wykonanym stylową, ale zarazem czytelną czcionką, to idealna propozycja dla małych patriotek i patriotów. Poniżej znajduje się wymowne hasło "pamiętam skąd jestem", przypominające, że duma i poczucie narodowe jest niezależne od miejsca zamieszkania. Subtelnie zaznaczamy także bliski naszym sercom symbol orła w koronie, okraszonego kaligraficznym napisem z naszym firmowym hasłem: "Noszę Dumę".

Nadruk z przodu wykonany jest dwoma kolorami farb, metodą sitodruku. Do jak najlepszego odwzorowania i intensywności bieli nałożone zostały 2 warstwy farby. Tło wzoru stanowi mix elementów, głównie symbolizujących nieodłączną dla polskiej tożsamości ludowość. Wykonane bordową farbą układają się w kształt serca, gustownie wtapiając się w kolor materiału, a także dodatkowo akcentując miłość do Ojczyzny.

Koszulkę urozmaica biała tasiemka wzmacniająca kołnierzyk i firmowy żakard na rękawku. Rozmiar nadruku na każdym rozmiarze koszulek to: 24x24 cm. T-shirt posiada specjalny, wykonany od podstaw krój, komfortowo układając się na ciele. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Tabela rozmiarów

Koszulka Dziecięca_1.jpg

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.