Koszulka dziecięca Polska - pamiętam skąd jestem - Czarna

75,00 zł

Kolor: czarny
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk (+ farba brokatowa)
Dodatki: 1 firmowy żakard na rękawku
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Najbardziej klasyczny, czarny kolor materiału w połączeniu z wyraźnym, biało-czerwonym wiodącym hasłem prezentowanego wzoru: Bóg, Honor, Ojczyzna. Tak bezpośredni przekaz, dodatkowo zaakcentowany złotymi ornamentami w tle, to motyw dedykowany również najmniejszym patriotko i patriotkom, utożsamiającym się z dewizą, która przyświecała naszym dziadom, walczącym o wolność w trakcie zaborów, wojen czy sowieckiej okupacji. Te ciężkie lata stanowiły sprawdzian dla polskich patriotów w poprzednich stuleciach, znaczonych krwią, stąd też nieprzypadkowe uzupełniliśmy je treścią: "Wyryte głęboko w sercu...". Te trzy słowa stanowiły nie tylko pusty slogan, ale dodawały realnie sił w walce na różnych frontach i polach o wolną i suwerenną Polskę. Na koszulce nie mogło więc również zabraknąć symbolicznie zaprezentowanego białego orzełka, w zamkniętej koronie z krzyżem.

Nadruk z przodu wykonany jest trzema kolorami farb, metodą sitodruku. Intensywność bieli i czerwieni, świetnie wizualnie współgra ze złotymi elementami, które wykonane są farbą brokatową, dająca efekt połysku.

Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów, koszulkę urozmaicają tasiemka wzmacniająca górną część koszulki, obszyta również białą i czerwoną nicią, metodą podwójnego ściegu łańcuszkowego, co daje subtelnie zaakcentowanie nasze barwy narodowe. Koszulka posiada zbieżny ze swoim kolorem potnik.

T-shirt dziecięcy ma unikalny, wykonany od podstaw krój. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców. Rozmiar nadruku na każdym rozmiarze koszulek to ok. 26 cm.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Tabela rozmiarów

Koszulka%20Dzieci%C4%99ca.png

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.