Koszulka dziecięca Orzeł - Czerwona

42,50 zł

50,00 zł brutto

Kolor: czerwony
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk (+ farba brokatowa)
Dodatki: 1 firmowy żakard na rękawku
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Intensywny czerwony kolor materiału w połączeniu z dumnym, białym orłem ze złotą, zamkniętą i zwieńczoną krzyżem koroną, to idealna propozycja dla małych patriotów. Duma, jaką wyraża połączenie kolorów narodowych, a zarazem prostota i bezpośredni przekaz wzoru, nadają mu niepowtarzalnego charakteru.

Nadruk z przodu wykonany jest mieszanymi metodami sitodruku. Dla dodatkowego wyróżnienia dumy polskiego, białego orła użyliśmy złotej farby (brokatowa) dającej efekt połysku. Do jak najlepszego odwzorowania i intensywności bieli nałożone zostały 2 warstwy farby.

Koszulkę urozmaica biała tasiemka wzmacniająca kołnierzyk i firmowy żakard na rękawku. Rozmiar nadruku na każdym rozmiarze koszulek to: 24x22 cm.

Koszulka posiada specjalny, wykonany od podstaw krój, komfortowo układając się na ciele. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Tabela rozmiarów

Koszulka%20Dzieci%C4%99ca.png

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabelka Wysyłka.jpg

Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.

Ostatnio przeglądane