Koszulka Armia Krajowa - Tradycja Narodowa

99,00 zł

Kolor: czarny
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz naszywka z logo marki Patria Nostra
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Mały powrót do przeszłości, kiedy to dominowały u nas znacznie bardziej rozbudowane wzory... Prezentujemy zupełnie nowy model - Armia Krajowa, Tradycja Narodowa! Wzór prezentuje rozciąganą koszulę, spod której wyłania się to co wyryte jest w sercu każdego kto nie wstydzi się patriotyzmu i historii własnej ojczyzny. Orzeł symbolizuje siłę, hart ducha i dumę. Te cechy i odwaga to charakterystyka Armii Krajowej, największej i niepowtarzalnej konspiracyjnej organizacji w trakcie II Wojny Światowej. AK powstała 14 lutego 1942 roku, z rozkazu gen. Sikorskiego, a w jej ramach w szczytowym momencie aktywny udział miało niemal 400 tys. osób. Ludzi, którzy położyli na szali swoje życie - dla wolności i niepodległości własnego kraju, mając w myśli, słowie i czynie dewizę: Bóg, Honor, Ojczyzna.

Nadruk wykonany jest najtrwalszą metodą sitodruku. Do jak najlepszego i płynnego odzwierciedlenia przejść tonalnych wykorzystaliśmy kilku odcieni farb, wraz z dodatkowym rozbarwianiem. Nadruk wykonany został oczywiście na wykroju koszulki, a jakość farb daje pewność wyrazistości kolorów, które bliskie są każdemu Polakowi.

Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, koszulkę urozmaicają biała tasiemka wzmacniająca górną część koszulki, obszyta również białą nicią, metodą podwójnego ściegu łańcuszkowego.
Koszulka posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój. Uszyta została z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dbamy o szczegóły 2019.jpg

Tabela rozmiarów

Koszulka Męska 2 kopia.jpg

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.