Nowy Czapka zimowa Polska - grafitowa Zobacz większe

Czapka zimowa Polska - grafitowa

51,00 zł

Kolor: grafitowy + biały + czerwony
Materiał: 100% poliakryl
Rozmiar: uniwersalny (w razie wątpliwości prosimy pytać)
Technika zdobienia: haft komputerowy
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Czy jest coś piękniejszego od barw ojczystych? Biało-czerwone kolory, to połączenie bliskie jest każdemu z nas. Duma, jaka napawa nas z bycia Polakami jest porównywalna z mało czym. Modny, typowo zimowy design łączący barwy narodowe, z dominującą przewagą czerwonego, i wyszytym, miłym dla oka wzorkiem z białego materiału. Ciepła czapka do podstawa na zimowy chłód, który ominie Was dzięki podwijanej dolnej części czapki, dającej podwójna ochronę przed zimnem. Haftowany motyw to prosty, czytelny napis - Polska, jasno wskazujący, że pamiętamy skąd jesteśmy i czujemy więź z własną Ojczyzną. Czapka świetnie sprawdza się także jako atrybut kibiców polskich reprezentacji, czy dominujących sezon zimowy skoczków narciarskich.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.