Czapka zimowa Polska - czarna

47,00 zł

Kolor: czarny + grafitowy
Materiał: 100% poliakryl
Rozmiar: uniwersalny (w razie wątpliwości prosimy pytać)
Technika zdobienia: haft komputerowy
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Ciepła czapka do podstawa na zimowy chłód, który ominie Was dzięki podwijanej dolnej części czapki, dającej podwójna ochronę przed zimnem. Haftowany motyw to prosty, czytelny napis - Polska, wykonany szarą nicią, jasno wskazujący, że pamiętamy skąd jesteśmy i czujemy więź z własną Ojczyzną - Polską. Czapka świetnie sprawdza się jako elegancki dodatek np. do czarnych, grafitowych czy szarych kurtek. Klasyczny design łączy kolory: czarny i grafitowy, z dominującą przewagą tego pierwszego, i wyszytym, charakterystycznych dla świątecznego okresu wzorkiem z grafitowego materiału. Czapka idealnie pasuje zarówno jako nakrycie głowy zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Sam jej przekaz jasno daje do zrozumienia, że jest idealna dla każdego komu bliskie są wartości narodowe i tradycja. Sprawdzi się doskonale przed wszystkim w codziennym użytku.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.