Czapka zimowa Orzeł w wieńcu |klasyczna

47,00 zł

Kolor: czarny + grafitowy
Materiał: 100% poliakryl
Rozmiar: uniwersalny (w razie wątpliwości prosimy pytać)
Technika zdobienia: haft komputerowy
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Orzeł Biały to od początku istnienia państwa polskiego nieodłączny symbol odzwierciedlający dumę z bycia Polakiem. Mimo wielu zmian graficznych, jego ogólny charakter i zarys po dziś dzień stanowi główny element godła Polski.
W naszej autorskiej wersji skrzydła dumnie uniesione są w górę, a zamknięta korona z krzyżem symbolizują suwerenność i przywiązanie do wartości katolickich, które dały początek Polsce. Orzeł ujęty jest w złoty wieniec, dla dodatkowego wyróżnienia na tle, które stanowią grube, podłużne czarne i grafitowe pasy. Taki układ kolorystyczny pozwala dopasować naszą czapkę zimową do wielu kolorów i rodzajów okrycia wierzchniego. Czapka idealna zarówno dla Pań, jak i Panów.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.