Czapka Niepodległość

37,00 zł

Kolor: czarny
Materiał: 100% poliester (cotton touch)
Rozmiar: uniwersalny (w razie wątpliwości prosimy pytać)
Technika zdobienia: druk sublimacyjny
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

100 lat niepodległej Polski! Święto niepodległości obchodzone 11 listopada 2018 r. ma szczególny charakter. Tego dnia wspominamy odzyskanie wolności przez naszą Ojczyznę po aż 123 latach niewoli. Ten heroiczny czyn to połączenie bohaterskiego ducha tych, którzy przelewali krew na polach bitew, często w braterskiej walce, ale również wskrzeszanie ducha polskości i tożsamości narodowej we wszystkich zaborach, jeszcze przed rozpoczęciem I wojny światowej. Nie można również zapomnieć o wysiłkach działaczy społecznych i politycznych, którzy reprezentowali polski naród w walce o przywrócenie Polski na mapę świata. Należy tu wspomnieć o Komitecie Narodowym Polski, który swym zaangażowaniem doprowadził do wprowadzenia Polski do grona państw zwycięskich, co zakończyło się sygnowaniem traktatu pokojowego w Wersalu. Polską delegację stanowili tu Roman Dmowski i Ignacy Paderewski, sygnatariusze wspomnianego traktatu. Cześć i chwała niezliczonym bohaterom!

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.