Worek czerwony - Polska, pamiętam skąd jestem

39,00 zł

Materiał: poliester (gramatura 190)
Zdobienie: nadruk sublimacyjny
Rozmiar: ok. 33x43 cm. (po rozłożeniu na płasko)
Sznurki: białe
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Pierwszy w naszej ofercie wzór worków sportowych - szkolnych to doskonale znany już projekt: Polska - pamiętam skąd jestem. Intensywny czerwony kolor tła w połączeniu z białym, dominującym napisem: Polska, wykonanym stylową, ale zarazem czytelną czcionką.. Niżej znajduje się wymowne hasło "pamiętam skąd jestem", przypominające, że duma i poczucie narodowe jest niezależne od miejsca zamieszkania. Subtelnie zaznaczamy także bliski naszym sercom symbol orła w koronie, okraszonego kaligraficznym napisem z naszym firmowym hasłem: "Noszę Dumę".

Tło wzoru stanowi mix wielu elementów, w tym kwiatów, symbolizujących nieodłączną dla polskiej tożsamości ludowość. Wykonane bordową farbą układają się w najbardziej wyróżniający się kształt serca, dodatkowo akcentując miłość do Ojczyzny.

Worki wykonane są z najwyższej jakości materiału poliestrowego, nierozciągającego się, nieprzemakalnego, a druk sublimacyjny - niewyczuwalny w dotyku, to gwarant długotrwałości nadrukowanego wzoru. Kanty pojemnego worka są dodatkowo wzmocnione białymi skórkami, a także metalowymi oczkami do sznurków.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.y patriotyczne dla Pań - Kobiece bluzy z orłem - kobiece bluzy patriotyczne