VLEPKI - SERIA 2

6,00 zł

Rozmiar: 8x8 cm
Ilość wzorów: 6
Łącznie w pakiecie: 30 sztuk
Nacięcia z tyłu: tak
Obramowanie: białe
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Jak z pewnością zauważyliście tym razem postawiliśmy na prosty i bezpośredni przekaz. Z całą pewnością wzory naszej 2. serii vlepek przykują oko wielu osób swoim stylem.
Odwołujemy się zarówno do historii, przypominając hasło Żołnierzy Wyklętych - "Śmierć Wrogom Ojczyzny". Skupiamy się jednak na współczesnych zagrożeniach jakie płyną z promocji wszelkiej maści lewackich ideologii w przestrzeni publicznej, promowanemu głównie przez Unię Europejską, ale dając też wyraz niechęci odradzającemu się kultowi banderowskiej ideologii. Całość uzupełnia dumny biały orzeł z zamkniętą koroną i krzyżem.
Rozmiar vlepek umożliwia ich zręczne przechowywanie, a nacięcia z tyłu szybkie przygotowanie do naklejenia.. Powierzchnia, do której przyklejacie vlepki powinna być sucha i płaska.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:


Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.

Ostatnio przeglądane