VLEPKI - SERIA 3

5,00 zł

Rozmiar: 8x8 cm
Ilość wzorów: 6
Łącznie w pakiecie: 30 sztuk
Nacięcia z tyłu: tak
Obramowanie: białe
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Seria vlepek rozbudowanych graficznie, których tematyka poświęcona jest najwytrwalszym z wytrwałych. Losy najnowszej historii Polski to wiele niezapomnianych bitew i walk. Za broń chwytali także najmłodsi, czego najlepszym przykładem są mali Powstańcy Warszawscy czy Lwowskie Orlęta. To także beznadziejna, a jednak jak pasjonująca i stanowiąca wzór wytrwała walka o wolną Polskę Żołnierzy Wyklętych, w ramach Narodowych Sił Zbrojnych, Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość i wielu innych, walczących na śmierć i życie z hitlerowcami i komunistami. Przypominamy także o Brygadzie Świętokrzyskiej, której pasjonująca historia stała się inspiracją dla napisania fascynującej książki "Legion".

Rozmiar vlepek umożliwia ich zręczne przechowywanie, a nacięcia z tyłu szybkie przygotowanie do naklejenia.. Powierzchnia, do której przyklejacie vlepki powinna być sucha i płaska.

Dostawa i płatność

Przesyłki wysyłane są Pocztą Polską.
Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.
Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zamówienia pakowane są w koperty powietrzne, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
W zależności od rozmiarów i wagi przesyłek, nadajemy je jako listy polecone priorytetowe lub paczki48.

Preferowaną formą opłacenia zakupu jest klasyczny przelew internetowy z dowolnego konta bankowego (wykonując przelew z Alior Banku, jest on realizowany automatycznie), wpłatę na Poczcie Polskiej lub za pośrednictwem płatności internetowej Dotpay (jest to najszybsza opcja, dzięki której Twoje pieniądze będą u nas zaksięgowane w przeciągu kilku minut od zatwierdzenia operacji). Koszt przesyłki zamówienia z przedpłatą na konto bankowe wynosi 8, 11,5 lub 15 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Istnieje także możliwość opłacenia zamówienie przy odbiorze. Koszt przesyłki zamówienia za pobraniem wynosi 16, 19 lub 22 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.