VLEPKI - SERIA 3

6,00 zł

Rozmiar: 8x8 cm
Ilość wzorów: 6
Łącznie w pakiecie: 30 sztuk
Nacięcia z tyłu: tak
Obramowanie: białe
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Seria vlepek rozbudowanych graficznie, których tematyka poświęcona jest najwytrwalszym z wytrwałych. Losy najnowszej historii Polski to wiele niezapomnianych bitew i walk. Za broń chwytali także najmłodsi, czego najlepszym przykładem są mali Powstańcy Warszawscy czy Lwowskie Orlęta. To także beznadziejna, a jednak jak pasjonująca i stanowiąca wzór wytrwała walka o wolną Polskę Żołnierzy Wyklętych, w ramach Narodowych Sił Zbrojnych, Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość i wielu innych, walczących na śmierć i życie z hitlerowcami i komunistami. Przypominamy także o Brygadzie Świętokrzyskiej, której pasjonująca historia stała się inspiracją dla napisania fascynującej książki "Legion".

Rozmiar vlepek umożliwia ich zręczne przechowywanie, a nacięcia z tyłu szybkie przygotowanie do naklejenia.. Powierzchnia, do której przyklejacie vlepki powinna być sucha i płaska.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabelka Wysyłka.jpg

Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.

Ostatnio przeglądane