Szalik Husaria

34,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: czarny
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Historia I Rzeczpospolitej nieodłącznie wiąże się z polską jazdą - Husarią. Ta potężna formacja stoczyła niezliczone boje na terenie Europy, już na stałe zapisując się w jej historii. Decydującą szarże zaważyły o losach Polski i Europy pod Kircholmem w 1605 roku, pod Kłuszynem 5 lat później, pod Chocimiem na przeciw 20-krotnie liczebniejszej armii tureckiej czy w końcu pod dowództwem króla Jana III Sobieskiego w Odsieczy Wiedeńskiej, gdzie rozgromione zostały wojsko wezyra Kara Mustafy.
Nawiązujemy do tej pięknej historii do czasów teraźniejszych kiedy Europa zagrożona jest kolejną falą obcej cywilizacji i religii. Stąd wymowne hasło, unoszące się nad wizerunkami dumnie szarżujących jeźdźców. Rozbudowany wzór uzupełnia krzyż kawaleryjski.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:


Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane