Szalik 11.11.1918

34,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: biały
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Szal wydany z myślą o Marszu Niepodległości upamiętniającego odzyskanie wolności po 123 latach zaborów przez naszą Ojczyznę.
Wydarzenie to było nie lada wyczynem, biorąc pod uwagę fatalne uwarunkowania geopolityczne, częściowe rozbicie polskiego narodu, aż w końcu trwającą od 1914 roku I Wojnę Światową. Jednak wysiłkiem wielu środowisk, tak politycznym jak i wojskowym upragniona wolność nadeszła w 1918 roku.

Główną część wzoru stanowi wyraźna data, wraz z naszym orłem po środku. Tło wykonane jest z dwóch odcieni czerwonego koloru, układających się w promienie. Klarowne przesłanie całości zwieńcza elegencki, wyśrodkowany napis: Wielka Polska Niepodległa oraz Patria Nostra (Nasza Ojczyzna) na krańcach szalika.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:


Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.