Szalik Husaria

29,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: czarny
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Historia I Rzeczpospolitej nieodłącznie wiąże się z polską jazdą - Husarią. Ta potężna formacja stoczyła niezliczone boje na terenie Europy, już na stałe zapisując się w jej historii. Decydującą szarże zaważyły o losach Polski i Europy pod Kircholmem w 1605 roku, pod Kłuszynem 5 lat później, pod Chocimiem na przeciw 20-krotnie liczebniejszej armii tureckiej czy w końcu pod dowództwem króla Jana III Sobieskiego w Odsieczy Wiedeńskiej, gdzie rozgromione zostały wojsko wezyra Kara Mustafy.
Nawiązujemy do tej pięknej historii do czasów teraźniejszych kiedy Europa zagrożona jest kolejną falą obcej cywilizacji i religii. Stąd wymowne hasło, unoszące się nad wizerunkami dumnie szarżujących jeźdźców. Rozbudowany wzór uzupełnia krzyż kawaleryjski.

Dostawa i płatność

Przesyłki wysyłane są Pocztą Polską.
Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.
Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zamówienia pakowane są w koperty powietrzne, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
W zależności od rozmiarów i wagi przesyłek, nadajemy je jako listy polecone priorytetowe lub paczki48.

Preferowaną formą opłacenia zakupu jest klasyczny przelew internetowy z dowolnego konta bankowego (wykonując przelew z Alior Banku, jest on realizowany automatycznie), wpłatę na Poczcie Polskiej lub za pośrednictwem płatności internetowej Dotpay (jest to najszybsza opcja, dzięki której Twoje pieniądze będą u nas zaksięgowane w przeciągu kilku minut od zatwierdzenia operacji). Koszt przesyłki zamówienia z przedpłatą na konto bankowe wynosi 8, 11,5 lub 15 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Istnieje także możliwość opłacenia zamówienie przy odbiorze. Koszt przesyłki zamówienia za pobraniem wynosi 16, 19 lub 22 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Ostatnio przeglądane