Szalik 11.11.1918

29,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: biały
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Szal wydany z myślą o Marszu Niepodległości upamiętniającego odzyskanie wolności po 123 latach zaborów przez naszą Ojczyznę.
Wydarzenie to było nie lada wyczynem, biorąc pod uwagę fatalne uwarunkowania geopolityczne, częściowe rozbicie polskiego narodu, aż w końcu trwającą od 1914 roku I Wojnę Światową. Jednak wysiłkiem wielu środowisk, tak politycznym jak i wojskowym upragniona wolność nadeszła w 1918 roku.

Główną część wzoru stanowi wyraźna data, wraz z naszym orłem po środku. Tło wykonane jest z dwóch odcieni czerwonego koloru, układających się w promienie. Klarowne przesłanie całości zwieńcza elegencki, wyśrodkowany napis: Wielka Polska Niepodległa oraz Patria Nostra (Nasza Ojczyzna) na krańcach szalika.

Dostawa i płatność

Przesyłki wysyłane są Pocztą Polską.
Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.
Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zamówienia pakowane są w koperty powietrzne, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
W zależności od rozmiarów i wagi przesyłek, nadajemy je jako listy polecone priorytetowe lub paczki48.

Preferowaną formą opłacenia zakupu jest klasyczny przelew internetowy z dowolnego konta bankowego (wykonując przelew z Alior Banku, jest on realizowany automatycznie), wpłatę na Poczcie Polskiej lub za pośrednictwem płatności internetowej Dotpay (jest to najszybsza opcja, dzięki której Twoje pieniądze będą u nas zaksięgowane w przeciągu kilku minut od zatwierdzenia operacji). Koszt przesyłki zamówienia z przedpłatą na konto bankowe wynosi 8, 11,5 lub 15 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Istnieje także możliwość opłacenia zamówienie przy odbiorze. Koszt przesyłki zamówienia za pobraniem wynosi 16, 19 lub 22 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Ostatnio przeglądane