Szalik Antykomuna

32,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: czarny
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Lata walki z komunizmem zapisały się w pamięci wielu pokoleń Polek i Polaków. Także dzisiejsze pokolenie, choć nie pamiętające PRL stara się walczyć z pozostałościami zbrodniczego systemu. A te po okrągłym stole w Magdalence oplatają w dalszym ciągu tak wiele sfer polskiego państwa. Dodatkowego efektu głównemu napisowi nadają popękania. Elementy graficzne jakie wykorzystaliśmy to godło Polski, pięść symbolizująca walkę oraz rzecz jasna przekreślony sierp i młota.
Szal zwieńcza hasło: pamięć nie zginie-to nigdy się nie zmieni; pełni nienawiści do zbrodniczej czerwieni".

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:


Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.