Szalik Witold Pilecki

29,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: biały
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Ochotnik do Auschwitz. Najdzielniejszy z dzielnych. Historia Witolda Pileckiego być może potoczyłaby się zgoła odmiennie gdyby nie patriotyczne tradycje rodzinne, polegające na miłości do własnego kraju już od dziecka. Z całą pewnością był to najlepsza szkoła charakteru.
Charakter ten być może nie miał sobie równych w historii Europy ubiegłego wieku. Znoszenie najbrutalniejszych działań, poddanie się łapance do hitlerowskiego piekła w Auschwitz. Wszystko to bez kompromisów, bez zdrady ideału, bez nienawiści, a z miłości. Oddajemy hołd wielkiemu Polakowi, okraszając szal słowami samego Witolda Pileckiego. Chwała Ci rotmistrzu!
Szal wykonany jest z trwałego materiału, na nowoczesnych maszynach pozwalających odwzorować nawet najbardziej skomplikowane elementy w jakości HD. Szal jest jednostronny, wykończony białymi frędzlami.

Dostawa i płatność

Przesyłki wysyłane są Pocztą Polską.
Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.
Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zamówienia pakowane są w koperty powietrzne, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
W zależności od rozmiarów i wagi przesyłek, nadajemy je jako listy polecone priorytetowe lub paczki48.

Preferowaną formą opłacenia zakupu jest klasyczny przelew internetowy z dowolnego konta bankowego (wykonując przelew z Alior Banku, jest on realizowany automatycznie), wpłatę na Poczcie Polskiej lub za pośrednictwem płatności internetowej Dotpay (jest to najszybsza opcja, dzięki której Twoje pieniądze będą u nas zaksięgowane w przeciągu kilku minut od zatwierdzenia operacji). Koszt przesyłki zamówienia z przedpłatą na konto bankowe wynosi 8, 11,5 lub 15 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Istnieje także możliwość opłacenia zamówienie przy odbiorze. Koszt przesyłki zamówienia za pobraniem wynosi 16, 19 lub 22 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.