Szalik Śmierć Wrogom Ojczyzny

34,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: biały
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Śmierć Wrogom Ojczyzny, hasło niepoprawne politycznie po dziś dzień. Swoją genezę ma w czasach niezłomnej walki Żołnierzy Wyklętych z okupantami. Bezkompromisowość i całkowite poświęcenie w walce o wolną i niepodległą Polskę "Łupaszki", "Burego", "Ognia" i tysięcy innych stanowią wzór dla współczesnego pokolenia.
Wzór uzupełnia hasło "lepszy martwy niż czerwony", a na jego końcach znajdują się czaszki. Tło wypełniają symbole przekreślonego sierpa i młota, w odcieniu ciemnego grafitu.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.