Szalik Polskie Kresy - CEGIEŁKA

50,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: biały
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Jakże uboższa byłaby polska historia, tradycja, a zwłaszcza kultury gdyby pozbawić jej dziedzictwa kresowego. To nie tylko regionalne, niepowtarzalne zwyczaje, ale także tysiące wybitnych Polaków, którzy zasłużyli się w naszej historii, także na arenie międzynarodowej.

Dziś mimo haniebnie zmienionej granicy w wyniku II wojny światowej, wciąż liczne środowiska Kresowiaków starają się utrzymywać wieź z naszą Ojczyzną, kultywując polskość, mimo bycia mniejszością zdecydowanie niewygodną dla lokalnych władz państw za naszą wschodnią granicą.

Wzór został wykonany w prostym, nawiązującym do naszych barwa narodowych stylu, zdobionym jednak pięknymi herbami miast-symboli: Wilna, Grodna i Lwowa.

Pomagamy

Z każdego sprzedanego szalika kwota w wysokości: 15 zł. zostanie przekazana na poczet akcji "Witajcie w domu".

Niniejsza inicjatywa to program edukacyjno-wychowawczy realizowany przez Fundację „Dla Polonii” (przejdź na stronę by dowiedzieć się więcej), który zapewnia młodzieży z rodzin o polskim pochodzeniu ze Wschodu (z krajów byłego ZSRR):
- naukę w Liceum Ogólnokształcącym Niepublicznym Kolegium Św. Stanisława Kostki (dalej Liceum Polonijne, którego organem prowadzącym jest Oddział Warszawski Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców) oraz
-utrzymanie w przyszkolnym internacie, tj.: mieszkanie, wyżywienie, całodobową opiekę wychowawców, zajęcia pozalekcyjne.

1m.jpg

P1063263.jpg

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.