Szalik Polskie Kresy

37,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: biały
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Jakże uboższa byłaby polska historia, tradycja, a zwłaszcza kultury gdyby pozbawić jej dziedzictwa kresowego. To nie tylko regionalne, niepowtarzalne zwyczaje, ale także tysiące wybitnych Polaków, którzy zasłużyli się w naszej historii, także na arenie międzynarodowej.

Dziś mimo haniebnie zmienionej granicy w wyniku II wojny światowej, wciąż liczne środowiska Kresowiaków starają się utrzymywać wieź z naszą Ojczyzną, kultywując polskość, mimo bycia mniejszością zdecydowanie niewygodną dla lokalnych władz państw za naszą wschodnią granicą.

Wzór został wykonany w prostym, nawiązującym do naszych barwa narodowych stylu, zdobionym jednak pięknymi herbami miast-symboli: Wilna, Grodna i Lwowa.

Pomagamy

Z każdego sprzedanego szalika kwota w wysokości: 8 zł. zostanie przekazana na poczet akcji "Witajcie w domu".

Niniejsza inicjatywa to program edukacyjno-wychowawczy realizowany przez Fundację „Dla Polonii” (przejdź na stronę by dowiedzieć się więcej), który zapewnia młodzieży z rodzin o polskim pochodzeniu ze Wschodu (z krajów byłego ZSRR):
- naukę w Liceum Ogólnokształcącym Niepublicznym Kolegium Św. Stanisława Kostki (dalej Liceum Polonijne, którego organem prowadzącym jest Oddział Warszawski Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców) oraz
-utrzymanie w przyszkolnym internacie, tj.: mieszkanie, wyżywienie, całodobową opiekę wychowawców, zajęcia pozalekcyjne.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabelka Wysyłka.jpg

Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.