Szalik Polska - Zagraj jak za dawnych lat

49,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: czarny
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Szalik przygotowany z myślą o wiernych fanach polskie reprezentacji w piłce nożnej! Nieprzypadkowo hasło uzupełniające brzmi: "Zagraj, zagraj... jak za dawnych lat", nawiązując tym samym do największych sukcesów z lat 70. i 80. ubiegłego wieku, i tęsknoty obecnego pokolenia kibiców do wielkich sukcesów na arenie międzynarodowej. Mimo nieraz ciężkich chwil, wylanych łez i niespełnionym oczekiwaniom wciąż wierzymy w naszych piłkarzy, a jak wiemy wiara czyni cuda i mamy żywą nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli z dumą podziwiać reprezentację Polski, jako jedną z najlepszych na świecie.

Tło wzoru stanowią czarno-grafitowe pasy, urozmaicone od góry delikatnymi wstawkami biało-czerwonymi. Krańce szalika zdobi flaga państwowa wraz z dwiema datami: 6 lipca 1974 r. i 10 lipca 1982 r., kiedy to na mistrzostwach świata Polacy pokonywali w meczu o trzecie miejsce odpowiednio 1:0 Brazylię i 3:2 Francję.

Szal wykonany jest z trwałego materiału, na nowoczesnych maszynach pozwalających odwzorować nawet najbardziej skomplikowane elementy w jakości HD. Technika tkana wiąże się z jego jednostronnością, wykończoną czarnymi frędzlami.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.

szalik patriotyczny - szalik kibica na mecz - reprezentacja polski - orły do boju - euro 2020 - na kadrę - kibic kibicka - Witold Pilecki - Armia Krajowa - Polska Patriota Patrioci - dla dziecka szal - szalik dziany tkany - dwustronny jednostronny - szalik biało-czerwoni - polska gola - marsz niepodległości - marsz niepodleglosci - 11 listopada 1918 Dmowski Piłsudski narodowcy Bóg Honor Ojczyzna - Wielka Polska