Szalik Polska - Zagraj jak za dawnych lat

34,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: czarny
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Szalik przygotowany z myślą o wiernych fanach polskie reprezentacji w piłce nożnej! Nieprzypadkowo hasło uzupełniające brzmi: "Zagraj, zagraj... jak za dawnych lat", nawiązując tym samym do największych sukcesów z lat 70. i 80. ubiegłego wieku, i tęsknoty obecnego pokolenia kibiców do wielkich sukcesów na arenie międzynarodowej. Mimo nieraz ciężkich chwil, wylanych łez i niespełnionym oczekiwaniom wciąż wierzymy w naszych piłkarzy, a jak wiemy wiara czyni cuda i mamy żywą nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli z dumą podziwiać reprezentację Polski, jako jedną z najlepszych na świecie.

Tło wzoru stanowią czarno-grafitowe pasy, urozmaicone od góry delikatnymi wstawkami biało-czerwonymi. Krańce szalika zdobi flaga państwowa wraz z dwiema datami: 6 lipca 1974 r. i 10 lipca 1982 r., kiedy to na mistrzostwach świata Polacy pokonywali w meczu o trzecie miejsce odpowiednio 1:0 Brazylię i 3:2 Francję.

Szal wykonany jest z trwałego materiału, na nowoczesnych maszynach pozwalających odwzorować nawet najbardziej skomplikowane elementy w jakości HD. Technika tkana wiąże się z jego jednostronnością, wykończoną czarnymi frędzlami.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabelka Wysyłka.jpg

Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.