Szalik Polska Biało-Czerwoni |2

25,60 zł

32,00 zł brutto

Rodzaj: dziany - dwustronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 155 cm.
Kolor frędzli: biały
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Szalik z dedykacją o najwierniejszych fanach polskich sportowców, na czele z reprezentacją piłkarską, siatkarską czy piłkarzy ręcznych! Prostota, jasny przekaz płynący z biało-czerwonych barw oraz orła umieszczonego na środku to cechy charakterystyczne.
Wzór wykonany został klasyczną metodą dzianą, na krańcach zawierając godło Polski, z jednej strony napis: Polska, a z drugiej: biało-czerwoni.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.

Ostatnio przeglądane