Szalik Niepodległość | tkany HD

44,10 zł

49,00 zł brutto

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: czerwony
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Niepodległość. Słowo, o który marzyło wiele pokoleń Polaków, przez 123 lata zaborów. Wielu przelało krew i oddało swe życie, bo koszmar niewoli mógł w końcu minąć... Powstania, zrywy, walka, samoorganizowanie się - to wszystko by ziścił się cel - wolna Polska. Kierowanie się nie własnym interesem a dobrem narodu polskiego, "żeby Polska była Polską". Te słowa utworu Jana Pietrzaka pasują tu jak ulał. Szalik w dominującej części jest biało-czerwony, z dużym i wyraźnym napisem głównym. Na krańcach znajdują się tablice z podobiznami Romana Dmowskiego i Józefa Piłsudskiego - dwóch niezwykle zasłużonych bohaterów, którzy budowali cegła po cegle polską państwowość, mimo funkcjonowania w zwalczających się obozach politycznych.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.

szalik patriotyczny - szalik kibica na mecz - reprezentacja polski - orły do boju - euro 2020 - na kadrę - kibic kibicka - Witold Pilecki - Armia Krajowa - Polska Patriota Patrioci - dla dziecka szal - szalik dziany tkany - dwustronny jednostronny - szalik biało-czerwoni - polska gola - marsz niepodległości - marsz niepodleglosci - 11 listopada 1918 Dmowski Piłsudski narodowcy Bóg Honor Ojczyzna - Wielka Polska