Szalik Niepodległość | drukowany

23,90 zł

Rodzaj: drukowany / dwie strony takie same
Materiał: 100% poliester
Długość: ok. 145 cm.
Kolor frędzli: czerwony
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Okazjonalny szalik patrioty to świetna pamiątka na 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, przydatna dla każdego miłośnika historii. Szal wykonany jest na cienkim materiale poliestrowym, trwałym nadrukiem sublimacyjnym, oddającym efekt graficzny w jakości HD. To idealna propozycja zarówno jako gadżet dekoracyjny własne cztery kąty, jak i na uroczystości czy marsze.

Przewodnie hasło „Niepodległość” wraz z orłem białym na krańcach, przebłyskami ujęć z Marszu Niepodległości w tle, oddają pełnię uczuć, przywiązania do takich haseł jak: Bóg, Honor, Ojczyzna, jakie wyraża młode pokolenie w 2018 r. Szalik jest dwustronny, prezentuje po obu stronach identyczny wzór graficzny.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.