Szalik Małe Orły - Polska Gola

32,00 zł

Rodzaj: dziany - dwustronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 160 cm.
Kolor frędzli: biały
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Szalik przygotowany z myślą o tych najważniejszy, a więc najmłodszych fanach polskiego sportu, idealny na mecze reprezentacji w sportach drużynowych, ale i skoków narciarskich czy innych dyscyplin. Szalik jest dwustronny, wykonany metodą klasyczną dzianą.
Motyw przewodni to wyraźne czarne napisy: "Polska Gola", a z drugiej strony "Małe Orły", wraz z młodym, animowanym orzełkiem w koszulce reprezentacyjnej. Na tło składają się plamy w biało-czerwonym barwach, imitujące flagę narodową.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabelka Wysyłka.jpg

Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.

Ostatnio przeglądane