Szalik Husaria

34,00 zł

Rodzaj: tkany HD - jednostronny
Materiał: 100% akryl
Długość: ok. 135 cm.
Kolor frędzli: czarny
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Historia I Rzeczpospolitej nieodłącznie wiąże się z polską jazdą - Husarią. Ta potężna formacja stoczyła niezliczone boje na terenie Europy, już na stałe zapisując się w jej historii. Decydującą szarże zaważyły o losach Polski i Europy pod Kircholmem w 1605 roku, pod Kłuszynem 5 lat później, pod Chocimiem na przeciw 20-krotnie liczebniejszej armii tureckiej czy w końcu pod dowództwem króla Jana III Sobieskiego w Odsieczy Wiedeńskiej, gdzie rozgromione zostały wojsko wezyra Kara Mustafy.
Nawiązujemy do tej pięknej historii do czasów teraźniejszych kiedy Europa zagrożona jest kolejną falą obcej cywilizacji i religii. Stąd wymowne hasło, unoszące się nad wizerunkami dumnie szarżujących jeźdźców. Rozbudowany wzór uzupełnia krzyż kawaleryjski.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.