Nerka Better Dead Than Red

39,00 zł

Materiał: kabura
Grafika: haft komputerowy
Kieszonki: 2 zapinane na zamek
Obwód: 78-110 cm. (regulowany)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Better dead than red - słowa łączące patriotów z wielu europejskich krajów, dotkniętych komunistycznym terrorem. Mimo upadku komunizmu, współcześnie funkcjonuje w dalszym ciągu wiele organizacji nawiązujących do tego systemu, sprowadzając swoje cele do rzekomej walki z faszyzmem i nietolerancją. Jedyną odpowiedzią jest duma z własnego kraju i dążenie do jego potęgi. Wielka Polska!
Oddajemy w wasze ręce nerki/saszetki z tym prostym hasłem wraz z przekreślonym symbolem sierpa i młota, wykonane haftem komputerowy. Nerka posiada dwie zapinane kieszonki o dużej pojemności oraz regulowany ręcznie pasek z solidnym zapięciem.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:


Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.