Nerka Patria Nostra - grafitowa

42,00 zł

Materiał: kabura - kolor grafitowy
Grafika: naszywka gumowa - elastomer
Kieszonki: 3 zapinane na zamek
Obwód: 80-122 cm. (regulowany)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Saszetka-nerka na pas wykonana z modnego materiału grafitowego-stalowego. Zdobiona jest gumową naszywką z logo naszej marki, wykonaną w kolorach białym i czerwonym.

Nerka posiada 3 zapinane na czarny zamek kieszonki - dwie większe (długości ok. 19 cm.) i jedną mniejszą (ok. 14 cm.). Nerka ma regulowany pas dostosowujący obwód wg. własnych potrzeb, także w kolorze czarnym. Dostosowana jest idealnie do przechowywania np. portfela, kluczy, telefonu czy innych drobnych przedmiotów, zapewniając bezpieczeństwo i komfort noszenia.

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabelka Wysyłka.jpg

Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.

Ostatnio przeglądane