Maseczka Szachownica Lotnicza - czarna

15,00 zł

25,00 zł brutto

Materiał: poliester - warstwa zewnętrzna; bawełna - warstwa wewnętrzna
Zdobienie: nadruk sublimacyjny
Rozmiar: Dorosły, uniwersalny. Krój profilowany, z wszytym drucikiem.
Maseczki wielokrotnego użytku. Prać według ogólnych wskazań medycznych.
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Prezentowany model z subtelnym akcentem patriotycznym posiada szachownicę lotniczą (historyczną, używaną w latach: 1921-1993), wykorzystywane jako znak przez polskie Siły Powietrzne. Tło stanowią ciemne chmury. Siły Powietrzne RP to wspaniała historia, sięgająca czasów I wojny światowej i lotnictwa Błękitnej Armii. Aktualnie składają się nań: Wojska Lotnicze, Wojska Obrony Przeciwlotniczej i Wojska Radiotechniczne. Nawiązanie do układu barw z ubiegłego wieku to celowy zabieg, mający podkreślić ogromne zasługi dla Polski i Europy naszych lotników, na czele z Dywizjonami 303 i 301.

Maski są wielorazowego użytku - należy je prać zgodnie z ogólnymi wskazaniami medycznymi (preferowane pranie ręcznie), a więc w temperaturze ok. 60-70 stopni Celsjusza. Trwałe i elastyczne gumki zapewniają komfortowe użytkowanie, bez uwieranie uszu. Wewnętrzna warstwa wykonana jest z materiału bawełnianego - gładkiego i przyjemnego dla skóry. Warstwa zewnętrzna natomiast to materiał poliestrowy, w całości zadrukowany metodą sublimacji - niewyczuwalny w dotyku i odporny na różne warunki pogodowe.

Maseczki uszyte są przez nas od podstaw w profilowanym kroju, idealnie przylegającym do twarzy. Posiadają również wszyty drucik, a cechuje je również duży stopień oddychalności. Doskonale sprawdzi się zarówno w codziennym użytku - praca, spacer, podróż, jak i w zastosowaniu sportowym, na świeżym powietrzu.

Oferowana maseczka nie jest produktem z certyfikatem medycznym. Maseczki są produktem higienicznym i zgodnie z art. 38 pkt. 5 ustawy o prawach konsumenta, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.y patriotyczne dla Pań - Kobiece bluzy z orłem - kobiece bluzy patriotyczne