Maseczka Dywizjon 303 - kratka

15,00 zł

25,00 zł brutto

Materiał: poliester - warstwa zewnętrzna; bawełna - warstwa wewnętrzna
Zdobienie: nadruk sublimacyjny
Rozmiar: Dorosły, uniwersalny. Krój profilowany, z wszytym drucikiem.
Maseczki wielokrotnego użytku. Prać według ogólnych wskazań medycznych.
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

303. Dywizjon Myśliwski Warszawski im. Tadeusza Kościuszki to legendarna jednostka polskiego lotnictwa, prawdziwa duma i chluba, która zasłynęła przede wszystkim w Bitwie o Anglię, ale także m.in. biorąc udział w Rajdzie na Dieppe i inwazja na Niemcy. W wspominanej kampanii powietrznej nad Anglią stoczonej między aliantami a Luftwaffe, Dywizjon 303. był jednym z najskuteczniejszych dywizjonów myśliwskich, biorąc udział w kluczowych potyczkach z Niemcami. Tłem prezentowanego wzoru jest elegancka krata w odcieniach grafitowych. Po jednej ze strony znajduje się tarcza Dywizjonu 303 w wariancie monochromatycznym, z dodatkowo akcentującym ją efektem połysku.

Maski są wielorazowego użytku - należy je prać zgodnie z ogólnymi wskazaniami medycznymi (preferowane pranie ręcznie), a więc w temperaturze ok. 60-70 stopni Celsjusza. Trwałe i elastyczne gumki zapewniają komfortowe użytkowanie, bez uwieranie uszu. Wewnętrzna warstwa wykonana jest z materiału bawełnianego - gładkiego i przyjemnego dla skóry. Warstwa zewnętrzna natomiast to materiał poliestrowy, w całości zadrukowany metodą sublimacji - niewyczuwalny w dotyku i odporny na różne warunki pogodowe.

Maseczki uszyte są przez nas od podstaw w profilowanym kroju, idealnie przylegającym do twarzy. Posiadają również wszyty drucik, a cechuje je również duży stopień oddychalności. Doskonale sprawdzi się zarówno w codziennym użytku - praca, spacer, podróż, jak i w zastosowaniu sportowym, na świeżym powietrzu.

Oferowana maseczka nie jest produktem z certyfikatem medycznym. Maseczki są produktem higienicznym i zgodnie z art. 38 pkt. 5 ustawy o prawach konsumenta, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są przy wykorzystaniu usług kurierskich firmy DPD oraz paczkomatów 24/7 firmy InPost. Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy lub zatwierdzenia zamówienia z płatnością przy odbiorze, i trwa zwykle 1-2 dni robocze. Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki (wyłącznie gotówką)

Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabela Cennik Dostawa.jpg

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zakupione produkty pakowane są w specjalne foliopaki, koperty lub kartony, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient mając do wyboru różne warianty dostawy, jest o ich precyzyjnych kosztach informowany przed zatwierdzeniem zamówienia.y patriotyczne dla Pań - Kobiece bluzy z orłem - kobiece bluzy patriotyczne