Nowy Kubek Godło |1 Zobacz większe

Kubek Godło |1

21,00 zł

Rodzaj: kubek porcelanowy
Pojemność: 330 ml.
Nadruk: sublimacyjny
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Tło kubka stanowi jakże charakterystyczne ujęcie z błoń Stadionu Narodowego w Warszawie, w trakcie Marszu Niepodległości - największej manifestacji patriotycznej w Polsce. To w tym miejscu wspólnie, w blasku rac i w cieniu flag, dziesiątki Polaków wspólnie odśpiewują hucznie i dumnie Rotę oraz hymn.
Elementem przykuwającym wzrok jest jednak przede wszystkim godło, wraz z naszym dedykowanym orłem w zamkniętej koronie z krzyżem. Ponadto zza niego wyłaniają się barwy narodowe...

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:

Tabelka Wysyłka.jpg

Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.

Ostatnio przeglądane