Koszulka Chwała Bohaterom

69,00 zł

Kolor: biały
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk + żel na napisach; tył - sitodruk + żel na napisach
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 naszywka gumowa (efekt 3D)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Powstanie Warszawskie to jedno z najważniejszych wydarzeń nowej historii Polski. Niewyobrażalna ofiara poniesiona przez mieszkańców Warszawy do dziś wzbudza szacunek nie tylko w Polsce. Mimo nikłych szans na zwycięstwo chwycili z broń. Mężczyźni i kobiety, chłopcy i dziewczęta. Niniejszy wzór stanowi hołd dla prawdziwych bohaterów. Nie kalkulujących w obliczu najważniejszego wyzwania. Chwała Bohaterom! Mimo, iż słowa „kto przeżyje wolnym będzie, kto umiera wolnym już” to fragment „Warszawianki 1831 roku” to swym przesłaniem nie od-biegają od walk rozpoczętych 1 sierpnia 1944 roku.

Jest to najbardziej skomplikowany pod względem wykonania wzór naszej pierwszej kolekcji. Wykonane niezwykle szczegółowo tło okraszone zostało czerwonymi napisami z gradientowym przejściem tonalnym. Wszystkie napisy pokryte dodatkowo zostały warstwą żelu, która daje efekt połysku. Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, koszulkę urozmaicają czerwona tasiemka wzmacniająca górną część koszulki, obszyta również czerwoną nicią, metodą podwójnego ściegu łańcuszkowego.

Koszulka posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój. Uszyta została z najwyższej jako-ści materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Tabela rozmiarów

Dostawa i płatność

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem usług Poczty Polskiej oraz Kuriera Poczty Polskiej – Pocztex. Cennik kosztów wysyłki prezentuje się następująco:


Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.

Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Wszystkie zamówienia pakowane są w koperty powietrzne lub specjalne foliopaki, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
Klient do wyboru ma kilka wariantów wysyłki: paczkę Pocztex Kurier Expres 24 (dostawa w 1 dzień roboczy); paczkę Pocztex Kurier 48 (1-2 robocze) oraz list polecony priorytetowy (1-4 dni robocze).

Opłacenie zamówienia możliwe jest zarówno za przedpłatą na konto bankowe (Alior Bank), przy użyciu klasycznego przelewu bądź płatności błyskawicznej Dotpay (natychmiastowe zaksięgowanie płatności), a także przy odbiorze przesyłki.

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane