Koszulka Damska Polska Walcząca - Ludzie wielcy a prości...

59,00 zł

Kolor: czarny
Dzianina: 100% bawełna czesana 210 g/m2
Nadruki: przód - sitodruk (+złota farba brokatowa) + sitodruk HD; tył - sitodruk
Dodatki: 2 firmowe żakardy oraz 1 naszywka gumowa (efekt 3D)
Polska produkcja!
ABY DOKONAĆ ZAKUPU ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Oddali swe życie ludzie wielcy a prości, dla ciebie i dla mnie w imię wolności... Hasło mówiące wszystko o poświęceniu, miłości i oddaniu z Ojczyznę i Naród Polski. Doświadczenia II Wojny Światowej mogą stanowić doskonałą naukę dla współczesnych pokoleń w zakresie służby dla własnego kraju. Polska Walcząca to więcej niż tylko walka militarna, to myślenie, życie i działania każdego dnia dla dobra Polski. Noszę Dumę, to nie zwykłe, puste hasło. To realna duma z bycia Polakiem! Główny elementem wzoru jest kotwica Polski Walczącej, wykonana dwiema technikami sitodruku, nadającymi jej efekt wypukłości oraz pęknięć. To stanowi mur, miejsce gdzie niegdyś ten bliski Polakom symbol malowany był w ramach małego sabotażu.

Nadruk urozmaicony został efektowną, dającą niepowtarzalny efekt złotą farbą brokatową. Oprócz naszych stałych dodatków w postaci firmowych żakardów oraz naszywki, koszulkę urozmaicają biała tasiemka wzmacniająca górną część koszulki, obszyta również białą nicią, metodą podwójnego ściegu łańcuszkowego. Koszulka wyposażona jest w potnik w kolorze czarnym.

T-shirt posiada swój unikalny, wykonany od podstaw krój. Uszyty został z najwyższej jakości materiałów od polskich dostawców.

Jak użytkować i dbać o naszą odzież?

Tabela rozmiarów

Dostawa i płatność

Przesyłki wysyłane są Pocztą Polską.
Proces przygotowania zamówienia do pakowania i wysłania rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu za zakupy i trwa zwykle 1-2 dni robocze.
Wszystkie nasze przesyłki są rejestrowane, co umożliwia ich bieżący monitoring. Zamówienia pakowane są w koperty powietrzne, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu.
W zależności od rozmiarów i wagi przesyłek, nadajemy je jako listy polecone priorytetowe lub paczki48.

Preferowaną formą opłacenia zakupu jest klasyczny przelew internetowy z dowolnego konta bankowego (wykonując przelew z Alior Banku, jest on realizowany automatycznie), wpłatę na Poczcie Polskiej lub za pośrednictwem płatności internetowej Dotpay (jest to najszybsza opcja, dzięki której Twoje pieniądze będą u nas zaksięgowane w przeciągu kilku minut od zatwierdzenia operacji). Koszt przesyłki zamówienia z przedpłatą na konto bankowe wynosi 8, 11,5 lub 15 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Istnieje także możliwość opłacenia zamówienie przy odbiorze. Koszt przesyłki zamówienia za pobraniem wynosi 16, 19 lub 22 zł, w zależności od gabarytu i wagi przesyłki.

Ostatnio przeglądane